KONST / Litografier / Färglitografi 11536012
nr 1153 6012
Henri Matisse
(1869-1954), Frankrike
Färglitografi, Henri Matisse (1869-1954), Modell, ej signerad, numrerad 93/300, motivet: 45x38 ca
Henri Matisse, fransk konstnär född 1869, död 1954.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:41:11
1.000 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr